НОВІ «ШВИДКІ» – ДЛЯ НОВОЇ КАХОВКИ.

Двома каретами швидкої поповнилась Новокаховська станція екстреної медичної допомоги. Новенькі автівки укомплектовані за останнім словом техніки та вже виїжджають на виклики. По суті, це – справжні реанімації на колесах.

«Citroen Jumper» придбаний за кошти Держфонду регіонального розвитку (90%) і Херсонської обласної ради (10%), якій підпорядковується медичний заклад. Другий автомобіль – «Peugeot» – переданий Фондом Ріната Ахметова у рамках президентської ініціативи «200 швидких для України».

Аби ознайомитись з роботою і станом справ, до служби завітали міський голова Володимир Коваленко та його профільний заступник Олег Тарабака. Разом з колективом медичного закладу вони пораділи оновленню і оглянули будівлю станції. Всередині – чисто і затишно, теплі кабінети, обладнані їдальня і душова. А залу для зборів на другому поверсі та гаражну стоянку не завадило б відремонтувати. Ще й водіїв бракує. Охочих небагато – робота виснажлива, потребує оперативності, і зарплатня не захмарна. Втім, новим спеціалізованим авто медики раді.

«Зараз у місті працює 5 бригад екстреної медичної допомоги. Згадати, на чому ми їздили раніше – це нескінченні ремонти і простої, через що інколи навіть не встигали на виклики. А це – нові автомобілі, мають швидко діставатися до пункту призначення. Ми реагуємо протягом десяти хвилин на виклик по місту і протягом двадцяти – для сільської місцевості. Тож зможемо надати допомогу на всі території Новокаховської ОТГ», – відзначила завідувач станції Тетяна Курінна.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.