5 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СТАТИСТИКИ!

5 грудня щорічно відзначається в Україні професійне свято — День працівників статистики України. Це свято було засновано у грудні 2002 року, а дата для нього була обрана у зв’язку з проведенням у 2001 році першого Всеукраїнського перепису населення як одного з наймасштабніших видів статистичної роботи.

Державна статистична діяльність в Україні здійснюється відповідно до закону «Про державну статистику» та включає збір і обробку статистичної інформації про різні масові  демографічні, економічні, соціальні та інші явища і процеси, які відбуваються по всій території країни.

Шановні працівники статистики! Сердечно вітаємо вас із нагоди професійного свята!

На вашу службу покладено надзвичайно важливу та відповідальну місію – збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати.

Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті – економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження – головний орієнтир для держави, що прагне зміцнення та розвитку.

Тож з нагоди свята щиро бажаємо вам здоров’я, успіхів, благополуччя, миру й злагоди, довголіття, щастя, добра і всього найкращого. І нехай завжди справджуються ваші найзаповітніші мрії та сподівання.

З повагою, міський голова Володимир КОВАЛЕНКО, виконком Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.