6 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ!

6 грудня вся країна святкує День Збройних сил України. Для Нової Каховки це – особлива дата. Адже в нашому місті  дислокується військовий підрозділ – 57-а ОМПБр,  частина військ протиповітряної оборони. Вони стали невід’ємною частиною нашої громади. Ми розуміємо і свою відповідальність перед ними, і необхідність брати участь в забезпеченні їх перебування в місті.

З представниками Збройних сил, органів державного управління маємо подбати про будівництво житла для офіцерських сімей і для контрактників.

З нагоди свята вітаю всіх захисників, всіх військових Збройних Сил України! Ми і надалі будемо проводити спільні міські заходи, дбати про ваш соціальний захист, підтримувати вас під час несення вами служби на сході України.

Нехай буде мир і спокій на передовій, на рубежах нашої країни. Збройним Силам України бажаю бути міцними, надійними. Нехай не виникають ситуації, при яких доведеться використовувати зброю. Країна змучена бойовими діями і втратами. Бажаю сил, мужності захисникам, вірності і сили духу тим, хто їх підтримує, хто на них чекає, і всім, кого вони захищають. Нам потрібно зберегти Україну і своїх захисників – бо це чиїсь діти, батьки, рідні. Всі вони мають право жити щасливо. Миру, злагоди, здоров’я, родинного щастя і здійснення найзаповітніших мрій! Зі святом!

З повагою, міський голова Володимир КОВАЛЕНКО

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.