7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Досі в світі нічого кращого в системі управління територіями не придумано, не створено, аніж органи місцевого самоврядування на основі «Європейської хартії», де сформульовані основні принципи: субсидіарність, фінансова забезпеченість, порозуміння в громаді. Ці основи і є механізмом управління територіями на принципах самоврядування. Починаючи з 2002 року я і спостерігав, і був учасником становлення місцевого самоврядування, ініціатором його змін, трансформації  на рівні міста і

області. А в подальшому, як член Правління Асоціації міст України, – на рівні держави. Сформована впливова система органів місцевого самоврядування. Але не як елемент доказу – хто важливіший. А як співпраця з державними структурами, з Міністерствами, адміністраціями областей та районів, як елемент різнобічного розвитку територій.

Я завжди переконував на всіх рівнях: успішна громада – це успішна держава. На місцевому рівні органи місцевого самоврядування – це законодавча і виконавча влада – міська, сільська та селищна рада та виконавчий комітет. І звичайно – мешканці, які є активними учасниками життя своєї громади.

Всім мешканцям нашої Новокаховської ОТГ бажаю порозуміння, прагнення змінити на краще своє життя і життя громади – у співпраці, в любові та повазі. В нас є такі можливості. Нам просто треба вміти чути, слухати, допомагати, вірити і кожному робити свою справу. Зі святом, з Днем місцевого самоврядування!

З повагою, міський голова Володимир Коваленко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.