МІСЬКБЮДЖЕТ 2020: КУРС – НА РОЗВИТОК.

5 грудня пройшли громадські слухання про бюджет Новокаховської об’єднаної громади на 2020 рік.

Обговорити головні цифри міського розвитку зібралось керівництво міста, працівники виконавчого комітету, депутати міськради, старости приєднаних до Нової Каховки громад, представники громадськості.

Як зазначив радник міського голови Вадим Мерзлов, процес формування головного фінансового документа міста триває вже три місяці. З основними показниками вже ознайомлені члени виконкому. Після громадських слухань міський бюджет розглянуть депутати на засіданнях комісій, а вже повністю узгоджений документ – на сесії міськради.

У поточному варіанті міські доходи складають 477 млн 747 тис грн. Про це повідомила начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва. Більшу частину надходжень складають дотації і субвенції з державної скарбниці, а також податки і збори на території Нової Каховки. Втім, за запевненням пані Ірини називати цю цифру остаточною не варто. Згідно чинного законодавства, нашому місту мають додатково обрахувати освітню і медичну субвенцію через приєднання нових територій, збільшення кількості учнів тощо.

Видаткова частина Бюджету-2020 обрахована у сумі 474 млн 656 тис грн, понад 60% з яких підуть на соціально-культурний розвиток міста. Так, з урахуванням субвенцій та дотацій, на освіту передбачено 266 млн 981 тис грн, на охорону здоров’я – 30 млн 867 тис грн (з розрахунку утримання вторинної медичної ланки лише у 1 кварталі), на соціальний захист – 23 млн 447 тис грн, на культуру і туризм – 34 млн 436 тис грн, на молодіжну політику і спорт – 10 млн 205 тис грн, на розвиток старостинських округів (Дніпряни, Райське, Веселе, Козацьке) – 16 млн 324 тис грн. Всього на фінансування міських програм передбачено 127 млн 178 тис грн.

Наприкінці слухань заступник міського голови Леонід Чурсинов зазначив: 2019 рік можна сміливо назвати роком розвитку нашого міста. «Бюджет – це живий організм, який потребує оперативної реакції. Цього року було внесено понад тисячу довідок щодо змін до бюджету. Мешканці самі бачать, що у місті постійно щось ремонтується, будується, оновлюється», – сказав пан Леонід. Він висловив сподівання, що при збереженні тенденції вдалого наповнення бюджету розвитку і залучення додаткових коштів з проектів і грантів, наступний – 2020-ий – стане не менш вдалим для Нової Каховки.

Детальніша інформація про доходи і видатки на 2020 рік – у наступних номерах тижневика «Говорить Нова Каховка» та на офіційному сайті міста.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.