У Херсонському онкодиспансері тривають роботи з запуску лінійного прискорювача

Придбане для Херсонського онкодиспансера за Програмою по боротьбі з онкозахворюваннями дороговартісне обладнання – лінійний прискорювач – наразі проходить тестові випробування.

Ремонтні роботи у бункері, де встановлено лінійний прискорювач, повністю завершені, тривають пусконалагоджувальні роботи.

У приміщенні для комп’ютерного томографу проведений капітальний ремонт з влаштуванням фундаменту під обладнання, переплануванням з урахуванням санітарних вимог. Починаються оздоблювальні роботи, які підрядник планує завершити до кінця грудня. Після цього буде встановлено сам томограф.

Робиться все необхідне, щоб одночасно запустити й комп’ютерний томограф, який працюватиме у парі з прискорювачем.

«Мене не менше, ніж тисячі родин наших земляків турбує, чому придбане обладнання досі не працює. Саме тому тримаю питання на контролі. На жаль, є об’єктивні фактори і причини, але відповідальні фахівці запевняють, що на початку 2020 року прискорювач та томограф запрацюють на повну потужність та зможуть лікувати до 40 людей на добу. Зараз ми працюємо над тим, щоб закласти у бюджет 2020 року кошти на виконання наступних кроків Програми по боротьбі з онкозахворюваннями», – говорить голова ХОР Владислав Мангер, відвідавши медзаклад.

Джерело: сайт ХОР

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.