ДІЗНАЙТЕСЬ РОЗМІР МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області повідомляє, що кожен громадянин, зареєструвавшись на веб порталі Пенсійного фонду України, може отримати послуги (інформацію) дистанційно, не відвідуючи сервісних центрів.

На веб порталі запроваджено оновлений сервіс «Пенсійний калькулятор», який надає можливість автоматично розрахувати прогнозований розмір пенсії за віком та загальний стаж.

Даний сервіс відображається в центрі екранної форми особистого кабінету застрахованої особи.

Користувач авторизується на порталі електронних послуг за допомогою електронного цифрового підпису. Після цього автоматично завантажуються дані для обчислення страхового стажу і заробітної плати, які наявні в Реєстрі застрахованих осіб.  Також є можливість ручного внесення даних:

– про періоди роботи із трудової книжки та інших документів про стаж;

– заробітної плати до 1 липня 2000 року для подальшого їх використання при розрахунку орієнтовного розміру пенсії та стажу в перспективі.

Программа автоматично підсумує періоди трудової діяльності та визначить коефіцієнт страхового стажу із точністю до одного дня та коефіцієнт заробітку за наявними даними.

Після розрахунку пенсії користувач отримує суму розрахованої пенсії та протокол розрахунку на дату звернення.

Отже, наразі кожен громадянин може самостійно визначити прогнозний розмір майбутньої пенсії та побачити, які складові мають вирішальний вплив на неї.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.