ПОВАГА Й ДОПОМОГА ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я, не забуваючи про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують допомоги й уваги. Захищаючи гідність осіб з інвалідністю, ми захищаємо своє людське обличчя.

З метою належного відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовано роботу із керівниками установ, підприємств, ФОП для допомоги нужденним.  За листопад місяць 2019 року на спеціальний рахунок територіального центру  надійшли кошти в загальній сумі – 3 572 грн.: ТОВ «Автоцентр – Херсон» – 500,00 грн,, КП «Новокаховський міський ринок» – 1000,00 грн., Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 1 050,00 грн.,  ШЕУ – 1 000,00 грн., архівний відділ – 200,00 грн., відділ освіти – 222,00 грн., центр зайнятості – 100,00 грн. Із зібраних коштів грошову допомогу  отримали 19 осіб з інвалідністю, які обслуговуються відділенням організації надання натуральної та грошової допомоги.

Щиро дякуємо  власникам закладів та начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради Тетяні Малій в організації й проведенні 60 благодійних обідів у кафе та барах міста: кафе «Саламандра» (ФОП Гарбар Анатолій Петрович), кафе «Роджер» (ТОВ «Гріс», директор Сікоза Валерій Григорович), кафе «Смачна країна» (ФОП Лобанова Тетяна Михайлівна), бар «Харчевня» (ФОП Подунай Тетяна Василівна), кафе «Завітайте до Тетяни» (ФОП Крименчук Тетяна Михайлівна», кафе «О’кей» (ПП Макаренко Наталя Василівна).

Хочеться подякувати голові ФГ «Зоря Каховщини» Леоніду Кириченку, який надав натуральну допомогу овочами (буряком) – в кількості 500 кг. ТОВ «Південмлин», які надали макаронні вироби та борошно, Дмитру Колеснику, який виділив 20 пачок гречки.  Із наданої натуральної допомоги було забезпечено продуктовими наборами 27 осіб з інвалідністю та 150 чоловік овочами.

Від імені керівництва й усього колективу територіального центру хочеться подякувати всім, хто не залишився байдужим і відгукнувся на прохання допомогти. Жителі міста Нова Каховка дуже уважні та милосердні до нужденних. Завдяки душевності та щедрості благодійників ми маємо можливість приділити увагу й допомогу (хоча б невеличку) тим людям, які того потребують.

Директор територіального центру Л. Логвінова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.