З ДНЕМ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України!

Від особового складу військ оперативного командування «Південь» та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Сухопутних військ Збройних Сил України!

Сьогодні особовий склад Сухопутних військ Збройних Сил України з честю виконує свій обов’язок перед Українським народом, демонструючи вірність військовій присязі, відповідальність, високий бойовий вишкіл і професіоналізм. Як найчисельніший вид та основа бойового потенціалу Збройних Сил України, Сухопутні війська несуть найбільше навантаження та відіграють вирішальну роль у ході виконання завдань операції Об’єднаних сил на сході України.

З нагоди свята висловлюю кожному військовослужбовцю сердечну вдячність за вірність Військовій присязі, постійне прагнення до нарощування бойової майстерності та професіоналізму. Особливі слова подяки адресую воїнам-резервістам, які за покликом серця у відповідальний для країни час стали до строю Сухопутних військ Збройних Сил України. Вклоняюся перед пам’яттю українських воїнів, які віддали своє життя за краще майбутнє рідної країни.

З нагоди свята від щирого серця бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та віри в світле майбутнє, чистого безхмарного неба та злагоди у кожному домі!

Нових вам досягнень та звершень в ім’я миру і процвітання нашої України.

Слава Україні! Слава Сухопутним військам Збройних Сил України!

З повагою, командувач військ оперативного командування «Південь»

генерал-майор Ігор ПАЛАГНЮК

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.