ДЕ НЕ МОЖНА ПИТИ ПИВО?

Зверніть увагу на вимоги Закону, про які потрібно пам’ятати.

Відповідно до чинного законодавства, існують певні обмеження щодо вживання спиртних напоїв. Так згідно ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту

(включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» (від 17 до 85 грн). За повторне вчинення цього правопорушення штраф зростає від 51 грн. до 119 грн.

Згідно з чинним законодавством за це правопорушення притягуються особи віком від 16 років.

Що зробити з порушником обговорюваних законів – просто попередити або оштрафувати, належить виключно до компетенції органів поліції. При цьому враховуються характер правопорушення, ступінь вини правопорушника, його майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.