ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ – ЗИМОВИЙ БУКЕТ.

Зустріч Нового року традиційно пов’язана у нашому житті з зеленою красунею – ялинкою. Науковці стверджують: традиція ставити живі ялинки призводить до масової вирубки цих дерев, що позначається на долі людини і цілої планети.

У Новій Каховці пропонують по-іншому прикрашати свої оселі. В рамках всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» Будинок дитячої творчості організував міський етап конкурсу виставки «Букет замість ялинки».

Зимовий букет – найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий новорічний настрій. Така новорічна композиція – екологічно, зручно, сучасно.

У конкурсі взяли участь учні з 14 навчальних закладів, які презентували 114 неймовірних творчих вироби у кількох номінаціях: «Екоялинка», «Патріотична ялинка», «Креативна ялинка», «Новорічно-різдвяна композиція». Напередодні, у міській картинній галереї відкрилася виставка робіт учасників конкурсу, яка діятиме до кінця різдвяних свят. Оглянути експонати можуть сі охочі. А 17 грудня у приміщенні Будинку дитячої творчості (директор – Ірина Лісовська) підбили остаточні підсумки і нагородили переможців міського етапу змагань.

Привітати юні таланти прийшли члени журі та почесні гості: заступник міського голови Володимир Сироватка, начальник міськво Лілія Микитенко, керівник міської галереї Олена Михайленко, представник ГО «МАМА-86» Анатолій Єванков.

«Екологія – вимога сьогодення. Я дуже вдячний всім, хто організував та підтримав таку ініціативу. Сьогодні у цій залі зібралися найкреативніші діти нашого міста. Невеличкі діаманти, які незабаром засяють по всій Україні. Бажаю вам щастя, успіхів, здійснення всіх ваших мрій, і звісно ж з прийдешніми новорічними святами. За вами майбутнє!», – звернувся до дітлахів Володимир Миколайович. Переможці конкурсу отримали грамоти відділу освіти та солодкі подарунки від БФ «Н. Каховка».

Творчі вітання учасникам подарували вихованці БДТ Марина Котій і Марія Глушакова.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.