ДО ДІДА МОРОЗА – У КІНОПАЛАЦ «ЮНІСТЬ».

Вперше у Новій Каховці запрацювала резиденція Діда Мороза. Свої двері вона відчинила 19 грудня, у День Святого Миколая.

На підступах до кінопалацу «Юність», де базується «головний офіс» казкового героя, гостей зустрічала святкова ялинка. Навколо іншої – у приміщенні кінотеатру – гуртувалися відвідувачі в очікуванні головних героїв і барвистих вогнів.

Покликати Діда Мороза вийшов міський голова Володимир Коваленко. Він сказав: резиденція з’явилася невипадково, адже дітки нашої громади цього року були найслухнянішими. «Сьогодні – довгоочікуваний день зустрічі з мріями і подарунками. Свято дитинства і щедрості, на яке щорічно чекає малеча і дорослі. Хай резиденція стане ковтком свіжого, чистого, людського. Нехай свято завітає у кожну дитячу душу, у кожну сімю. Щоб у всіх був достаток, святковий стіл і подарунки. Будемо щасливі ми – будуть щасливі наші діти», – відзначив міський голова і взяв до рук мобільний телефон аби особисто зателефонувати гостю з Лапландії. За мить – вже чулося розкотисте «Йо-хо-хо».

На головну арену вийшов Дід Мороз, за ним – Снігуронька і двійко ельфів. Новорічна братія привітала малечу і взялася до справи – роздавати гостинці. Першими святкові подарунки отримали нарядні молодиці з ансамблю сніжинок, які пурхали перед ялинкою викликаючи свято. Потім – малеча, яка поділилася мріями у листі дідусеві. «Хочу м’яку іграшку», – мрійливо побажала дівчинка з акуратно заплетеними косицями.

А чого бажають ваші діти? Не всі батьки можуть запросити Діда Мороза зі Снігуронькою до себе додому. Тому, тепер у всіх є змога завітати до нього на гостину щодня з 1000 до 1800. З ним можна поспілкуватись, написати листа у чарівну поштову скриньку, погратися з ельфами. Резиденція працюватиме щоденно до 5 січня, вхід – 100 грн. Акція проходить під патронатом міського голови, БФ «Н. Каховка», відділу освіти, відділу культури і туризму. Всі вторговані кошти підуть на здійснення мрій діточок із малозабезпечених родин, з санаторію та інтернату.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.