НОВОРІЧНА КАЗКА ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ

19 грудня у Палаці культури відбулась святкова концертна програма до Дня святого Миколая «На гостини до св. Миколая» для дітей з багатодітних родин, учнів 1- 4-их класів.

Різноманітні танцювальні колективи та вихованці міського Палацу культури підготували для малечі цікаву розважальну програму, артистично зіграли чудову новорічну казку.

Дітки перебували у захваті та гучно аплодували співкам, танцюристам та акторам.

Присутніх на заході привітав міський голова Володимир Коваленко і звернувся до дітей та їх батьків: «Жити в добрі, у спокої, в любові, в повазі набагато складніше, але набагато бажаніше. І я впевнений, сьогодні мабуть кожен із вас під подушечкою щось знайшов. У будь-якому разі думаю, що про це потурбувався і святий Миколай, і його земні представники – ваші тато й мама. Шановні батьки, пам’ятайте, що коли святий Миколай видавав вам ліцензію, то він прописав у ній, на що ви маєте право – на добро, на те щоб ви слухали своїх дітей, на терпіння. Я хочу щоб діти дослухалися до вас, розуміли вас, але росли індивідуально як це дали їм ви, Господь Бог і святий Микола».

А після закінчення концертної програми на дітлахів чекали такі бажані подарунки, адже сьогодні – День святого Миколая.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.