ПЕНСІОНЕРАМ ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ СУБСИДІЙ

18 грудня відбулась робоча нарада від представників УПСЗН стосовно звернень пенсіонерів щодо монетизації субсидій, на яку запросили керівників усіх відділень «Ощадбанку» міста.

На зустрічі виникало питання щодо переходу пільговиків на готівкову форму отримання пільги у тому випадку, якщо людина не може самостійно звернутись до відділення банку. Представники банківської сфери запевнили: у таких випадках надають послугу з доставкою банківської картки додому за умови отримання всіх необхідних документів. Також існує варіант оформлення переходу на готівкову форму отримання пільг за універсальною довіреністю.

Пропонуємо вам, шановні читачі, ознайомитися з відповідями на інші, не менш актуальні питання, які прозвучали на нараді.

Наскільки складним є відкриття особистого кабінету? Як надається допомога у цьому?

У кожного клієнта налаштований особистий кабінет, і за допомогою планшета співробітники банку допомагають пільговикам користуватись всіма його функціями, як-то подивитись куди і які були зараховані суми, і який залишок коштів на рахунку.

Пріоритети підприємств – постачальників послуг. Як вони вибираються? Яка схема?

Клієнт може змінити пріоритети направлення коштів постачальникам послуг за заявою, з якою він звертається в УПСЗН. Він має право вказати за що і куди перераховувати кошти. Однак, в першу чергу фінансуються електропостачальні і газопостачальні організації, а вже потім послуги із водопостачання та водовідведення, вивезення ТПВ.

Нагадаємо, що сплата субсидії за комунальні послуги повинна проводитися до 10 числа місяця, наступного за звітним.

Про наступні зміни в монетизації субсидій читайте в майбутніх випусках газети «Говорить Нова Каховка» та на сайті видання.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.