ПОДАРУНКИ ВІД «БІЛОЇ СТРІЛИ».

18 грудня, у переддень Дня Святого Миколая, члени ГО учасників АТО «Біла Стріла» завітали до села Веселого.

Прийшли не з пустими руками, а з чудовими подарунками та солодощами. Їх отримали 10 дітей учасників АТО/ООС з Козацького та Веселого.

Як розповів керівник ГО «Біла Стріла» Дмитро Марков, частина подарунків надійшла від Благодійної організації з Німеччини і розійшлася по всій Україні, дісталися і Херсонщини. Благодійні організації Херсона –  «Різдвяний конвой» та  «Мій дім», а також Церква Святого Павла – передали їх  ГО «Біла Стріла». Від себе ветерани бойових дій та воїни АТО – члени «Білої стріли» – також привітали дітей і вручили їм солодощі.

Радості малечі не було меж. А батьки були вражені такою увагою, адже лише недавно Козацьке та Веселе стали членами Новокаховської ОТГ. Та ветерани АТО швидко «навели мости»: одразу після приєднання завітали до нових громад, обмінялися контактами, почали спілкуватися, і обговорили не лише передсвяткові заходи, але й щоденні життєві питання – приміром, отримання земельних ділянок, реабілітація і оздоровлення членів АТО/ООС та їх рідних. Тож Новий рік громади зустрічатимуть разом. А далі спільно вирішуватимуть проблеми та плануватимуть святкові заходи.

19 грудня в головному офісі ГО «Біла стріла» відбулося вручення подарунків дітям воїнів АТО/ООС зі всієї новокаховської громади. Діти разом з батьками отримали понад 200 подарунків (канцнабори, іграшки, книги, одяг, косметичні набори для дівчат) та солодощів.

Солодощі від ГО «Біла стріла» отримали і діти військовослужбовців всього підрозділу військової частини А-1836. І 25 новорічних солодких подарунків передали у ЗОШ №1 для учасників змагань, присвячених дню Святого Миколая. Два великих пакунки м’яких іграшок з нагоди новорічних свят отримали від «Білої стріли»  і маленькі вихованці міського Центру реабілітації дітей з інвалідністю.

Свято наближається! Особливо чекають на нього діти. Тож варто подбати, щоб кожна дитина відчула святковий настрій і отримала бажаний подарунок. До цього закликає всіх ГО «Біла стріла»! Щира подяка благодійникам з Німеччини, Церкві Святого Павла, а також БФ «Різдвяний конвой» та «Мій дім» – як добре, що в такі непрості часи є  щедрі люди, які дбають про дітей і дарують їм свято! Особлива вдячність волонтеру Ірині з Нової Каховки.

ГО «Біла стріла» щиро вітає всіх мешканців Новокаховської громади з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо міцного здоров’я, терпіння та поваги один до одного, чистого неба над головою, миру і злагоди в родинах, любові в серці, Божого благословення!

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.