СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ІДЕ – ПОДАРУНКИ НЕСЕ.

Святий Миколай завітав до вихованців Центру реабілітації дітей з інвалідністю.

За гарною традицією, у святковий день 19 грудня, малеча отримала купу гостинців від гостей – священнослужителів Новокаховської єпархії, вихованців недільної школи та БФ Ігоря Колихаєва.

Водночас,  особливі дітки взяли участь у майстер-класі та разом з батьками виготовили прикраси для новорічної ялинки. Першу іграшку на лісову красуню повісив Вова – він змайстрував гірлянду з різнокольорового паперу. Вдячні батьки підготували плакат, де висловили слова подяки колективу центру та всім меценатам.

Як розповіла директор центру Оксана Олексієнко, на цьому сюрпризи на закінчилися: для батьків була організована спеціальна лотерея. А постійна активістка, дбайлива матуся Анастасія Борисова, 22 грудня, проведе чергову соціальну акцію для особливих дітей.

Директор центру Оксана Олексієнко та колектив Новокаховського центру соціальної реабілітації, його вихованці разом з батьками від щирого серця дякують всім, хто подарував дітям стільки радості, дав змогу відчути справжню щедрість свята Святого Миколая.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.