ДО ВІДОМА РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ – НОВІ РАХУНКИ КАЗНАЧЕЙСТВА.

З 01.01.2020 року в органах Казначейства запроваджується новий План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, зареєстрований у Міністерстві юстиції України від 25.01.2014 за №161/24938 (далі – План рахунків).

У зв’язку з цим, всі реєстраційні, спеціальні реєстраційні рахунки та не бюджетні рахунки розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів відкриються за новими балансовими рахунками у відповідності до Плану рахунків.

З 01.01.2020 року місцеві бюджети переводяться на централізовану модель здійснення видатків. Всі рахунки розпорядників та одержувачів коштів місцевого бюджету відкриються на єдиному МФО Державної казначейської служби України – код банку 820172.

Перехід на новий План рахунків органами Казначейства відбувається паралельно із заходами щодо реформування системи електронних платежів, яка реалізується Національним банком України, і передбачає запровадження міжнародного номеру банківського рахунка ІВАN, який налічуватиме 29 знаків. При адаптації АС «Є-Казна» до Плану рахунків були враховані вимоги Національного банку України до побудови номерів банківських рахунків у форматі ІВАN, які передбачають довжину аналітичного рахунка 29 знаків. Для України ІВАN складається із 29 літерно-цифрових символів: коду країни (UA), контрольного розряду (від 02 до 98), коду банку (6 цифр) та номера рахунку (19 цифр).

Начальник Управління Державної казначейської служби України у Новій Каховці В. Турко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.