ДІТИ ПЕРЕДАЛИ ПОДАРУНКИ БІЙЦЯМ

У грудні депутат Новокаховської міської ради Олександр Афанасьєв за доброю традицією попередніх років вирушає  до шкіл та дитсадків і збирає гостинці, які малюки та школярі приготували для українських захисників. Потім ці подарунки волонтери передадуть бійцям 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. кошового отамана Костя Гордієнка.

Разом з Олександром Афанасьєвим вдалося побувати у ЗОШ №1 та №3, НВК №2, спеціалізованій ЗОШ №8, яслах-садочку № 15 та у садочку «Ромашка».

«Це традиційна акція, до якої вже декілька років долучаються всі школи і дошкільні заклади Нової Каховки, – розповів депутат і волонтер Олександр Афанасьєв. – ЇЇ місія полягає в тому, щоб святкова атмосфера дійшла до всіх воїнів, які знаходяться на передовій, захищають нас, і також мають моральне право отримати частинку домашнього затишку, сімейного свята – навіть якщо вони знаходяться далеко від рідної домівки. Таким чином наші діти святкують зимові, і не тільки, свята разом із захисниками. За що велика подяка їм, їхнім батькам, вихователям, вчителям».

Діти радо зустрічали волонтера і одразу ж передавали вітання, листівки, солодощі та сувеніри військовим. А як інакше? Адже бійцям особливо важливо сьогодні відчути тепло рідного дому і отримати зворушливі листи і малюнки, написані дітьми. Такі подарунки – найдорожчі для них в дні Новорічних та Різдвяних свят.

«Свято має прийти до кожного! З добром у серці, родинним теплом, миром та радістю учні шкіл та діти дошкільних закладів Новокаховської ОТГ вітають з Новим роком та Різдвом Христовим наших захисників, військових 57-ї ОМПБр ім. кошового отамана Костя Гордієнка. З любов’ю і надією діти бажають здоров’я, сил і стійкості справжнім українцям!», – написав на своїй сторінці у фейсбуці Олександр Афанасьєв. Він повідомив: вже 20 грудня бійці отримали подарунки від дітей.

Олександр Дорогокуп

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.