НОВОРІЧНИЙ РАНОК – ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ.

Справжнє свято для дітлахів влаштували у міському Палаці культури.

26 грудня, у фойє на другому поверсі, біля красуні-ялинки, провели новорічний ранок для 400 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і дітей у складних життєвих обставинах. На свято також запросили 128 дітей учасників АТО/ООС.

Організатори – міський відділ культури і туризму, за підтримки служби у справах дітей та Центру соціальних служб. Для малечі організували справжнє театральне дійство з казковими героями і безліччю розважальних конкурсів. За гарною традицією, на свято завітали Дід Мороз і Снігуронька, які допомогли дітям запалити ялинку і закликати на поріг новий рік. Кожен учасник новорічної феєрії отримав солодкий подарунок від заступника міського голови Віктора Замкового, який щиро привітав маленьких бешкетників та побажав їм щасливих свят.

І діти, і батьки – кожен відчув себе частиною казкового дійства. Всі отримали море гарного настрою і позитивних емоцій. Але на цьому свята не закінчуються. Попереду – чимало святкових сюрпризів. Новорічні вистави, концерти, шоу-програми – у стінах міського Палацу культури, школах, дитячих садочках всієї новокаховської громади.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.