«ФЛАГМАНИ ШКІЛ ХЕРСОНЩИНИ-2019»: НОВА КАХОВКА ВІТАЛА ОСВІТЯН-ПЕРЕМОЖЦІВ.

Традиційно напередодні Нового року у Новій Каховці відзначають кращих учнів. Але зрозуміло, що талановитих, креативних, розумних та успішних вихованців можуть підготувати лише такі ж талановиті і сучасні вчителі.

На це звернула увагу начальник міського відділу освіти Лілія Микитенко, вітаючи освітян – переможців конкурсу «Флагмани шкіл Херсонщини – 2019», яких зібрали у малій залі виконкому напередодні новорічних свят, щоб подякувати за роботу і нагородити.

«Можна сказати, а можна відпрацювати – я протягом року намагаюсь відпрацьовувати для освіти: через важливі рішення, певні об’єкти і необхідні суми коштів, які з міського бюджету направляються на вирішення освітянських проблем. Через персональне відношення до вас, шановні освітяни. Ми з вами працюємо не заради себе – заради нашої тепер вже 73-тисячної Новокаховської громади.

Цей рік ми прожили продуктивно: успішно розпочали навчальний рік і його завершили, залишивши в пам’яті тих, кого навчили і відпустили у доросле життя. Приходять першокласники. І життя триває. І кожного разу ви віддаєте дітям часточку свого серця. Скільки себе пам’ятаю – в цьому житті за те, що я такий, який я є, вдячний своїй мамі і своїм вчителям. На щастя, одна з моїх вчителів жива і завжди радо мене зустрічає. Їй – 92 роки!  До вчителів у мене особливе ставлення. Попри те, що змінилася країна, політична система, вимоги. Нині деколи сам вчитель не може розібратися, що від нього вимагають. Але йому потрібно будувати свою роботу так, щоб не нашкодити дитині.

Кожен з вас – особистість. У вас багато своїх персональних досягнень. Але серед великої родини освітян нашої громади є ті, які на крок попереду – в думках, діях, бажанні навчати».

Таких педагогів вітали напередодні Нового року міський голова Володимир Коваленко і начальник міського відділу освіти Лілія Микитенко.

Переможцям обласного конкурсу «Флагмани шкіл Херсонщини – 2019» були вручені Грамоти і подарунки від БФ «Н.Каховка». Серед нагороджених – вчитель української мови і літератури ЗОШ №5 Світлана Олексіївна Плясецька, вчитель початкових класів Корсунської ЗОШ Олена Олексіївна Пахалюк, вчитель географії Дніпрянської ЗОШ Раїса Михайлівна Фединяк, вчитель української мови та літератури ЗОШ №10 Тетяна Миколаївна Болюченко, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Новокаховської гімназії  Людмила Миколаївна Богданець, вчитель хореографії ЗОШ №6 Олена Валеріївна Кирковська, вчитель математики ЗОШ №1 Тетяна Тимофіївна Лисенко, вчитель трудового навчання ЗОШ №7 Ірина Миколаївна Кожухаренко, вчитель основ здоров’я та захисту Вітчизни Новокаховського техніко-економічного ліцею Олена Борисівна Хаврієнко, вчитель початкових класів НВК №2 Тетяна Іванівна Брусинець, вчитель української мови та літератури ЗОШ №8 Лариса Олександрівна Квітка, вчитель української мови та літератури НВК №2 Надія Анатоліївна Моцко, вчитель математики Маслівської ЗОШ Олена Олексіївна Сарамотіна, вчитель початкових класів ЗОШ №3 Наталія Павлівна Завада.

У відповідь освітяни пораділи і подякували: «Як добре, що сьогодні ми усі тут зібралися. Сьогодні відбулося пошанування вчительської праці. Можливо хтось запитає: для чого це потрібно? Чергова Грамота… Мовляв, хай краще зарплату дадуть! Але насправді вчителям дуже важливо, коли цінується їх праця. Це вселяє бажання ще більше працювати, все тепло і любов віддавати дітям. Бо ми свою роботу дуже любимо!

Щиро дякуємо владі за підтримку кожної зі шкіл в нашій Новокаховській громаді. І хочемо побажати, щоб в Новому році в нас ще більше покращилися умови для навчання дітей. Щоб замінили комп’ютерні класи, які, нажаль, у школах вже застаріли. Таке оновлення може значно покращити якість освіти в місті. Щоб стояли інтерактивні комплекси в кожному кабінеті – дозвольте трошки помріяти! Адже мрії здійснюються! І все це може відбутися тільки тоді, коли буде успішною громада. Тому особисто Вам, Володимире Івановичу, і всій Новокаховській громаді хочемо побажати процвітання, здійснення всіх планів! І Нова Каховка як «Місто тисячі джерел», відоме усій Україні, нехай справді стане туристичною Меккою не лише для українців, але й для закордонних гостей».

Від освітян міста Володимиру Коваленку вручили новорічний подарунок – випічку із зображенням бренду Нової Каховки.  А потім зробили фото на пам’ять. Мирного, щасливого, успішного Нового 2020-го року і Різдва Христового!

                                                                                             Вікторія РАЄВСЬКА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.