ШКОЛА ПРАЦЮЄ НА ПЕРСПЕКТИВУ.

Трудовий колектив, батьки, учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 щиро дякують міському голові  Володимиру Коваленку, начальнику відділу освіти Лілії Микитенко за підтримку розвитку нашого навчального закладу.

01 лютого 2019 року директором школи був призначений Вячеслав Вадимович  Рєзніков.

Директору постійно доводиться розв’язувати складні завдання, що мають важливе значення для  споживачів наших освітніх послуг. Партнерство, як вважає директор школи, – найефективніша форма відносин між школою і громадою. Це можливість для школи поліпшити імідж, залучити додаткові людські та матеріальні ресурси для підтримки, сформувати взаєморозуміння і довіру,  ефективно презентувати шкільні інтереси в органах державної влади, відстояти шкільні інтереси чи захистити  певні позиції, здійснити необхідний вплив на громадську думку з тих чи інших питань, важливих для школи, знайти спільне розв’язання тих чи інших проблем.

Відходить у минуле 2019 рік, який вписав у шкільну історію яскраву і змістовну сторінку. Ми зросли чисельно, значно поліпшили умови навчання, набули нових знань та практичного досвіду. На базі школи створено інклюзивно-ресурсний центр, оформлено ресурсну кімнату для інклюзивного навчання, працює чотири інклюзивні класи. Постійно доглянута територія закладу, освітлено територію школи в нічний час. Поновлено люки, замінено 200 вікон, установлені чудові двері, побудований пандус, здійснюється ремонт туалетів, встановлено питні фонтанчики. Освітній простір школи став якіснішим та змістовнішим.  Впевнено дали старт Новій Українській Школі! До закладу прийшли молоді, креативні педагоги та розумні, допитливі до навчання та нових знань вихованці. Розкрився творчий потенціал наших учнів та вчителів. Зросла довіра до школи жителів нашої громади. У нас з’явилися нові друзі і надійні партнери. Маємо належну владну підтримку. Ми впевнено йдемо уперед, постійно працюємо на перспективу у режимі розвитку, маємо багато нових планів і задумів, професійну і компетентну команду для їх втілення та реалізації.

Новий рік вже на порозі наших осель і нашого шкільного дому. Бажаємо, щоб він став для всіх і для рідної школи щасливим і успішним, здійснилися всі наші мрії та сподівання!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.