ГРУПА З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ: ПІДСУМКИ 2019 РОКУ.

20 грудня відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Його провів заступник міського голови  Віктор Замковий.

Результати роботи за рік наступні: робочою групою обстежено 523 об’єкти, проведено 45 рейдів, легалізовано працю 235 найманих осіб, і як наслідок – після виявлення неоформлених працівників до бюджету додатково надійшло 278,8 тис. грн.. Залучено до реєстрації 31 фізичну особу-підприємця. З початку 2019 року, за даними ГУ ДПС зареєструвалось 1519 ФОП. Складено та скеровано до суду 7 адміністративних протоколів.

До Головного управління Держпраці у Херсонській області протягом року УПСЗН направило інформацію стосовно 32 суб’єктів господарювання, у яких було виявлено факти нелегального працевлаштування.

Віктор Замковий наголосив на подальшій активній роботі групи з питань легалізації для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг офіційного працевлаштування.

Слід пам’ятати, що офіційне працевлаштування є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Начальник управління Олена Стоянчук

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.