ХТО ЗАБОРГУВАВ ЗАРПЛАТУ?

20 грудня пройшло засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій, інших соціальних виплат.

За статистичними даними станом на 20 грудня загальна сума заборгованості по  Новій Каховці складає 7 млн. 227 тис. грн. – її  утворили 3 підприємства.

У структурі боргу із заробітної плати більша частина вказаної суми припадає на підприємства-банкрути: ТОВ «Новокаховський електромашинобудівний завод»  (442,2 тис. грн.) та ТОВ « Новокаховський електромеханічний завод» (4665,5 тис. грн. заборговано 654 працівникам), які в сукупності заборгували працівникам 5 млн. 107,7 тис. грн.

Управлінням для більш ефективного погашення існуючої заборгованості направлено лист до Головного територіального управління юстицій у Херсонській області про проведення перевірки діяльності арбітражних керуючих вказаних підприємств-банкрутів щодо здійснення їх повноважень на даних підприємствах.

Підприємство ТОВ «Каховка Протеїн Агро» утворило заборгованість по заробітній платі у розмірі 2 млн. 119,3 тис.грн. – недоотримали заробітну плату 92 працівники. В порівнянні з початком року відбулося зменшення заборгованості на суму 10,3 тис. грн. Оскільки право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом, управління праці та соціального захисту населення вкотре звернулось до Головного управління Держпраці у Київській області, Головного управління Держпраці в Херсонській області, Новокаховської міської прокуратури з проханням вжити необхідних заходів щодо додержання вимог трудового законодавства у сфері оплати праці.

Питання щодо ліквідації боргів у повному обсязі на підприємствах міста знаходиться на постійному контролі у органів місцевого самоврядування.

Начальник управління Олена Стоянчук

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.