НОВИЙ РІК ДО НАС ПРИХОДИТЬ… З ЛАЙКАМИ ТА БІЙКАМИ.

Схоже за все, зустрічати Новий рік новокаховчани почали заздалегідь. Вже по обіді, 31 грудня, до єдиної служби «102» і чергового міського відділку поліції почали надходити виклики про сварки і колотнечу. Про 31 правопорушення повідомляють у новокаховській поліції в останній день 2019 року. Ще  про 17 – у перший день нового, 2020 року.

Правоохоронці зазначають: о 1800 отримали повідомлення від заявниці, яка нарікає на те, що син влаштував дебош. Три години потому – інша заява. Жінка поскаржилася: троє друзів після спільного вживання алкоголю виганяють її з власної квартири. Щось не поділили й в іншій компанії. Під ранок після святкування поліцейські отримали два повідомлення про бійку в одному з клубів Нової Каховки. Начебто, побили товариша. Не вцілів і батько однієї із заявниць – йому «прилетіло» від чотирьох сп’янілих товаришів прямо за новорічним столом. Справжній наплив конфліктних ситуацій зафіксували 1 січня: потерпілі скаржилися на конфлікти з родичами чи знайомими, які не хочуть йти додому, та з працівниками кафе.

У міському главку вказують і на більш трагічні випадки. Напередодні Нового року, близько шостої вечора, по вул. Букіна, біля ларька автомобіль наїхав на дівчину. Про стан потерпілої не повідомляється. Травми отримав   чоловік, але цього разу – від побиття. До того ж, у нього забрали 430 гривень та ключі від хати. О першій ночі до приймального відділення міської лікарні доставили містянина, якому відірвало кисть правої руки під час запускання феєрверку на балконі. А один з мешканців міста навіть намагався вчинити самогубство. Новокаховчанка у стані алкогольного сп’яніння порізала собі вени на руці. Жінку у розпачі відвезли до приймального відділення, де надали першу допомогу. Стан пацієнтки стабільний, її життю нічого не загрожує.

У поліції нагадують: правоохоронні органи посилили заходи безпеки на період святкування Нового року та Різдва Христового. Вже напередодні святкувань безпеку та спокій громадян на вулиці у цей період забезпечили посилені наряди працівників поліції та рятувальників. На чергування вийшли і працівники КП «Муніципальна охорона». В обласному управлінні Нацполіції повідомляють: щоденно публічний порядок та безпеку громадян в області охороняють понад 500 правоохоронців.

                                   Зведення поліції опрацював Ігор Бурлаченко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.