НОВОРІЧНА ВИСТАВА ВІД ТЕАТРІВ «ШАНС» І «ОБРАЗ».

Новорічний ранок у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів традиційно проводять разом з Різдвяним святом.

Але в цьому році актори народного молодіжного театру «Шанс» та студентського театру «Образ» Новокаховського приладобудівного технікуму під керівництвом Антоніни Матвієнко і Анжели Коваль підготували для дітей несподіваний сюрприз – Новорічне свято.

До малечі центру завітали Міккі Маус та Міні Маус з мишенятами, яким намагалися нашкодити Чорна Кішка з охоронцями. Діти допомагали її прогнати. Рататуй випік на свято великий гарний торт. Казкове Дзеркало допомагало розпізнавати добро і зло. І вже з появою Діда Мороза з чарівною Снігуронькою лісову красуню освітили яскравими вогниками. Діти танцювали, співали, стрибали на м’ячах, водили хороводи. Студенти були дуже уважні до діточок і активно допомагали їм протягом всього свята.

Як завжди на дітей чекали солодкі подарунки, які допомогла підготувати керівник школи танців Дар’я Барансата. А для занять з вихованцями підприємець Ганна Вінник подарувала дидактичні посібники.

Колектив центру та батьки дітей щиро вдячні спонсорам та керівнику Новокаховського приладобудівного технікуму Ларисі Глазуновій за організоване Новорічне свято. Ви подарували вирій гарних відчуттів, сміх, радість та створили неперевершений настрій у всіх присутніх!

Директор центру Оксана Олексієнко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.