ПО ДОПОМОГУ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ЦЕНТРУ.

Організація та проведення соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які потребують сторонньої допомоги, є одним з головних завдань Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради.

Фахівці зі соціальної роботи шляхом виявлення, вивчення потреб, складання акту оцінки потреб на кожну дитину окремо, планують у подальшому та визначають можливості надання допомоги.

Але кризовими сім’ями робота фахівців не обмежується. До центру звернутися може будь яка особа, яка потребує дієвої поради у проблемі, з якою впоратися самостійно не може.

У 2019 році на консультацію звернулося  350 осіб. Вони отримали допомогу з питань, що належать до компетенції фахівців зі соціальної роботи. Захист прав людини, доступність, конфіденційність і основне – відповідальність за дотримання правових та етичних норм під час надання допомоги є основним у роботі з клієнтом.

Тож якщо Ви потребуєте підтримки – звертайтеся на консультацію до нашого центру, який знаходиться за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5.

Директор Наталія Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.