СПІВПРАЦЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ РЕЗУЛЬТАТ!

Наприкінці грудня 2019 року на базі  Інклюзивно-ресурсного центру Новокаховської міської ради директор Марина Скрипнікова) та ЗЗСО № 10 (директор В’ячеслав Рєзніков) відбувся обласний семінар “Організаційно-методичні засади діяльності інклюзивно-ресурсних центрів”.

На ньому побували директори та працівники дев’яти Інклюзивно-ресурсних центрів, які функціонують в Херсонській області.

Перший блок семінару складався з фрагментів уроків в інклюзивних класах школи № 10, на яких була представлена спільна робота учителів та їх  асистентів;  другий блок – з перегляду форм і методів роботи фахівців ІРЦ; третій блок  – з  супервізії методистів Центру з підтримки інклюзивної освіти КВНЗ “ХАНО” щодо використання МКФ в роботі ІРЦ та діяльності практичних психологів. Робота була цікавою, уроки – яскравими, презентації – змістовними. Зацікавлення викликала наочна інформація про проведення в нашому місті «Хвилинок доброти»  Оксаною Камишною (учитель-логопед я\с № 18), впровадження яких планується в ІРЦ з другого півріччя із залученням домашніх улюбленців, в даному випадку – собак.

Директор обласного ЦПІО Юдіна О.В. та головний спеціаліст відділу інклюзивної освіти Департаменту освіти, науки та молоді Худковська І.В., як і колеги з інших ІРЦ, відмітили злагоджену роботу та взаємодію, взаєморозуміння й співпрацю ІРЦ і школи.

Зі свого боку колектив ІРЦ безмежно вдячний міському голові Володимиру Коваленку, керівництву міста, всьому депутатському корпусу, особливо – Сергію Хоменку, Лілії Микитенко, Олександру Афанасьєву, за всебічну підтримку і допомогу в організації та функціонуванні Інклюзивно – ресурсного центру Новокаховської міської ради.

Повідомила директор ІРЦ Нової Каховки Марина Скрипнікова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.