НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ В АВІАТРОЩІ

Першу у Новому році апаратну нараду у великій залі виконкому ще кілька днів тому планували розпочати привітаннями творчих колективів з Новим роком та Різдвом Христовим, колядками та щедрівками.

Але життя внесло свої корективи.

Жахлива трагедія, яка сталася напередодні, 8 січня, болем відгукнулася в серцях мешканців багатьох країн світу. У авіакатастрофі українського лайнера неподалік столиці Ірану загинули 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. Це громадяни з 11 країн світу – Ірану, Канади, України, Швеції, Афганістану, Німеччини, Великої Британії. Серед них – 11 наших земляків. Це весь екіпаж літака – 9 чоловік, і 2 пасажири. Серед бортпровідників була і новокаховчанка Катерина Статнік, випускниця 2009 року, яка навчалася у ЗОШ №8.

Міський голова Володимир Коваленко, розпочинаючи апаратну нараду, нагадав керівникам про трагедію. І запропонував вшанувати пам’ять всіх загиблих хвилиною мовчання. А потім звернув увагу: такі події вкотре змушують замислитися, які швидкоплинні і дорогоцінні хвилини життя. Тож їх варто наповнювати добром і любов’ю, а не чварами і суперечками: «Виходячи кожного ранку з дому, пам’ятайте, що ніхто не знає, в яку секунду, на якому повороті куди доля може повернути кожного з нас. Тому давайте жити в добрі і порозумінні, в пошуку спільних шляхів виходу з будь-яких ситуацій. Цінуйте тих, хто поряд з вами. Хто подарував вам життя і хто буде жити тут після вас. Будьте людяними».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.