ПОДЯКА ВІД МЕШКАНЦІВ МІСТА ЗА РЕМОНТ ДОРОГИ

Місто – як людина: щодня потребує води і світла, їжі і одягу, затишку і відпочинку. Як в родині, так і в місті – хтось про все це має дбати. Для міста, зрозуміло, ці потреби – більш масштабні: освітлення вулиць, ремонт доріг, транспортне сполучення, харчування у школах та дитсадках, прибирання вулиць, вивезення сміття, охорона громадського порядку… У Новій Каховці вся ця «господарська машина» щодня працює, як «вічний двигун». Та чи часто згадуємо ми про те, хто забезпечує нам цей комфорт,

затишок і порядок? Більш того – чи дякуємо їм за те, що вони дбають про нас? І хоча всі ми отримуємо грошову винагороду за свою працю – не менш вагомим для кожного є добре слово від тих, для кого все це робиться. Слова подяки і цінування чиєїсь щоденної праці. Приємно, коли такі слова звучать – тоді розумієш, що твої старання помічають і твою роботу цінують. І це – вагома мотивація для кожного.

Добре, що у Новій Каховці вміють цінувати працю інших і дякувати за неї. І крім скарг та зауважень, листи з таким важливим словом «ДЯКУЮ!» від мешканців міста все ж таки надходять до адресатів.

Такий лист 08 січня нового 2020 року надійшов на ім’я міського голови Володимира Коваленка – від мешканців ОСББ «Молочна кухня», що по вул. Букіна, 60 (голова ОСББ О.П. Ярошевич). В листі – підписи мешканців будинку і подяка – за сприяння ремонту асфальтного покриття у дворі будинку. «Дякуємо за увагу і небайдуже ставлення до проблем громадян нашого міста. Бажаємо Вам особистого щастя, подальших успіхів і благополуччя!», – написали мешканці.

Міський голова зізнається: щодня керівництво міста працює над вирішенням безлічі проблем міста, дбаючи про затишок і комфорт у ньому для кожного мешканця. Перелік міських проблем, до речі, сформований на підставі щоденного спілкування з новокаховчанами. Думка людей для керівництва міста важлива. А подяка – підтвердження того, що людей задовольнило прийняте рішення.

…В дитинстві нас вчили, що слово «дякую!» – чарівне. Повірте, воно не втрачає своєї чарівності і в дорослому віці. Вимовляйте його – і воно обов’язково повернеться до Вас вдячністю інших.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.