СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ РОЗРОБИЛА СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ

Державна служба зайнятості дала старт новому проекту для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

За словами директора Державного центру зайнятості Ольги Макогон, такий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання.

Отже, сервіс дозволить:

  • розвивати особисті навички і компетенції, затребувані на ринку праці;
  • отримувати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
  • навчитися складати резюме у сучасному форматі;
  • підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
  • обирати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання – знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», – зазначає Ольга Макогон.

На сайті впроваджуватимуться нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу підвищувати свою кваліфікацію зможуть і працівники державної служби зайнятості. На даний момент портал працює в тестовому режимі.

Джерело: Урядовий портал

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.