БЕЗПРИТУЛЬНИМ ПРОПОНУЮТЬ БЛАГОДІЙНІ ОБІДИ

На сьогодні немає точних даних, скільки в Україні бездомних громадян. Але в Міністерстві соціальної політики повідомили: на початок 2019 року їх налічувалося не менше 16 тисяч! В Об’єднанні громадян «Народна допомога» переконані – ця цифра значно більша, близько 200 тисяч!

Ця проблема стосується і Новокаховської ОТГ. Керівництво міста вирішує питання про створення в Новій Каховці притулку для безхатченків. А тим часом долею таких людей опікується все більше мешканців міста. Тривалий час дбає про відновлення документів для безхатченків, надання їм медичних послуг, забезпечення харчуванням депутат міської ради Олена Михайлова. Допомагають їй в цьому працівники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – керівник Людмила Логвінова, і КП «Муніципальна охорона» – керівник Михайло Нечеса. Нещодавно до них приєдналася ще одна небайдужа жінка – Марія Іванівна Шабаліна. Вона звернулася до міського голови Володимира Коваленка і запропонувала свою допомогу в організації харчування бездомних громадян.

Директором територіального центру Людмилою Логвіновою разом із КП «Теплові мережі міста Нова Каховка» (керівник Ігор Дем’яненко) було вирішено організаційне питання в облаштуванні приміщення для надання гарячих обідів нужденним.

Отже щотижня у четвер з 13.00 на території КП «Теплові мережі міста Нова Каховка» за адресою вул. Дружби 60-а людям без постійного місця проживання та одиноким особам з інвалідністю пропонуються благодійні обіди.

Щоразу Марія Шабаліна готує смачну домашню їжу: український борщ, смачні другі страви з м’ясом. На Новорічні свята та Різдво жінка  пекла домашні торти. Бездомні громадяни та нужденні люди щоразу висловлюють їй подяку за  щедрість та розуміння.

Директор територіального центру Людмила  Логвінова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.