«Академія Qirimli»- для переселенців

В рамках реалізації в Херсонській області програми «Підзвітна та відповідальна політика» (URAP), яка фінансується Агенцією США з Міжнародного розвитку, у Херсоні буде проведена комплексна начальна програма «Академія Qirimli». Академія є частиною програми URAP та реалізується в Херсонській області Міжнародним республіканським інститутом (www.iri.org.ua).

До участі у комплексній навчальній програмі «Академія Qirimli» запрошуються кримські татари, які проживають у Херсонській області. Академія спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. Учасники отримують знання з наступних тем:

 • Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень;
  • Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень;
  • Дієві інструменти запобігання корупції;
  • Розуміння своїх прав;
  • Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування;
  • Як ефективно проводити кампанії громадського лобіювання.

Найбільш активні та мотивовані учасники, які завершать курс програми «Академія Qirimli», отримають сертифікати. Ті фіналісти, які розроблять проектні ідеї кампанії громадського лобіювання, будуть рекомендовані до участі в програмах стажування за кордон під егідою МРІ та отримають запрошення на національну конференцію громадян в Києві. В рамках Академії пройдуть три навчальні сесії: І сесія – 17-19 січня, ІІ сесія – 1-2 лютого, ІІІ сесія – 14-16 лютого. Міжнародний республіканський інститут забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Для учасників з Херсонської області організатори забезпечують проїзд та проживання в м. Херсон.

Зареєструватися для участі в академії можна на сайті Міжнародного республіканського інституту за посиланням: https://www.iri.org.ua/kalendarpodiy/akademiyaqirimliukhersoni.

Начальник управління                                                 Олена Стоянчук

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.