ВИХОВАНКИ «ДЮСШ» ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВИБОРОЛИ «БРОНЗУ»

З 9 по 12 січня Нова Каховка приймала І тур Чемпіонату України з волейболу пляжного серед молодших дівчат до 15 років у приміщенні.

У змаганнях взяли участь 28 команд з різних куточків нашої держави, а це міста Рівне, Миколаїв, Дніпро, Деражня, Голосків (Хмельницька область), Житомир, Кіровоград, Нова Каховка, Чулаківка, Тягинка, Виноградове, Брилівка (Херсонська область).

Наше місто представляли вихованки ДЮСШ відділу освіти під керівництвом тренерів Петра і Галини Бойків у складі: Жукова Христина, Літвінова Дар’я, Бойко Анна, Віхтюк Поліна, Сестреватовська Дар’я, Сидорчук Тетяна.

Найкращий результат серед наших пар показали Жукова Христина та Літвінова Дар’я, які у підсумку вибороли бронзові нагороди.
За підсумками трьох ігрових днів до трійки сильних увійшли:
І місце – Щуцька Софія/Біляк Катерина (м. Деражня),
ІІ місце – Пекнич Вєроніка/Коваль Яна (м. Деражня/Голосків),
ІІІ місце – Жукова Христина/Літвінова Дар’я (м. Нова Каховка).

Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.

Вітаємо наших пляжниць та їх наставників з бронзовими нагородами! І бажаємо успіхів вихованкам Новокаховської ДЮСШ у фінальному турі Чемпіонату України, який пройде в березні в нашому місті!

Адміністрація ДЮСШ висловлює слова подяки депутату міської ради Сергію Хоменку за надання фінансової допомоги для придбання медалей і цінних подарунків та директору гімназії Олені Литвиновій за надання спортивної зали для проведення змагань!

Заступник директора ДЮСШ Наталія Меркотан

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.