НА ЧОЛІ ВІДДІЛЕННЯ – ПОНАД 30 РОКІВ

Серед Почесних громадян Нової Каховки – ім’я лікаря-травматолога вищої категорії, завідуючого травматологічним відділенням Центральної міської лікарні  Олександра Борисовича Зеленова. Кому хоча б раз траплялося звертатися до нього по допомогу – говорять про нього як про досвідченого і мудрого лікаря. Олександр Борисович розпочав професійну діяльність у Новій Каховці понад 43 роки тому. З них протягом 33 років очолював травматологічне відділення. В цьому році він прийняв рішення завершити кар’єру керівника відділення, однак продовжити практику лікаря-травматолога.

Заступник міського голови Олег Тарабака і головний лікар міської лікарні Ігор Гайдаманчук від імені керівництва міста і закладу, від великого колективу медичних працівників міста подякували Олександру Борисовичу Зеленову за багатолітню роботу на варті охорони здоров’я мешканців, побажали здоров’я і успіхів у подальшій професійній діяльності.

Як повідомив Ігор Гайдаманчук, на посаду завідуючого травматологічним відділенням призначено лікаря-травматолога вищої категорії Олександра Миколайовича Дмитренка. Керівництво міста і міської лікарні привітали новопризначеного керівника, побажали йому успішної роботи на новій посаді.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.