ПРИВІТАЛИ КОЖНУ ДИТИНУ

Прихід Нового року – веселе, радісне свято, яке неможливо уявити без красуні -ялинки, новорічної музики та без очікування дива.

26 грудня за підтримки міського голови Володимира Коваленка в Палаці культури пройшов новорічний ранок для дітей. Його організував відділ культури і туризму. Фахівці центру запросили на святкування дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, та сімей, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Дід Мороз та Снігуронька, герої з різних

казок, які так полюбляють дітлахи створили казкову атмосферу. Діти брали участь у святкових конкурсах, анімаційних таночках, інших розвагах. Кожен учасник новорічної феєрії отримав солодкий подарунок.

Але святкування нового року на цьому не закінчилося. Після веселих хороводів  біля ялинки малеча вирушила на перегляд вистави Народного театру юного глядача «Незнайко і новорічна зірка».

Кожен з дітей завдяки гарній концертній програмі  відчув себе безпосереднім учасником казкового дійства. Багато зусиль доклали організатори заходу, аби створити справжнє свято, диво з казковими героями. І подарували дітям гарний настрій, море позитиву та яскраві спогади про свято.

Ті діти, які з різних причин не змогли прийти на свято, не залишилися без уваги. Фахівці зі соціальної роботи відвідали кожну родину за місцем проживання та від Діда Мороза передали привітання і солодощі.

Висловлюємо велику подяку спонсору, який вже другий рік поспіль допомагає та надає солодощі для дітей – директору ООО «Агрозоосвіт» Сергію Антонову. Завдяки Вам діти, які проживають у сім’ях, де виникли складні життєві обставини, відчули себе щасливими учасниками новорічного свята.

Директор                                                                           Наталія Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.