ЯКИМ БУВ 2019 РІК ДЛЯ СЕЛА ВЕСЕЛОГО?

2019 рік для Веселого видався насиченим і яскравим. Участь у виборах, формування нової громади, відзначення столітнього ювілею – найголовніші події з життя села минулого року.

Перш за все, громада села вирішила об’єднатися з Новою Каховкою. Влітку у Веселівському будинку культури відбулись громадські слухання щодо добровільного приєднання, де 158 мешканців села (з 184 присутніх) фактично дали старт процесу об’єднання. Новокаховська міська рада дала згоду на приєднання, процес формування нової ОТГ затвердили в обласній держадміністрації, а остаточно поріднитися вийшло на сесіях Новокаховської міської та Веселівської сільської рад 10 жовтня.

Навесні мешканці села голосували на президентських виборах. 1 120 веселівців віддали свої голоси у першому і другому турах. Більшість мешканців у липневих парламентських перегонах підтримали кандидата-мажоритарника Ігоря Колихаєва від 184 виборчого округу.

Святковими концертами та урочистостями сельчани відзначили столітній ювілей села. 23 серпня масштабно відсвяткували День Державного Прапора та 28 річницю Дня Незалежності України. Неймовірні враження залишились у жителів Веселого. Вся концепція заходу: оздоблення сцени на площі біля Будинку культури, творча виставка майстрів села, святкова концертна програма підкреслювали його народний український колорит.

У червні було проведено звітній концерт Веселівської дитячої музичної школи. Вісімнадцятьом випускникам закладу урочисто вручили документи про закінчення музичної школи, дипломи та грамоти. Серед них – 10 музикантів і 8 танцюристів.

На початку травня у селі Веселе відбувся урочистий мітинг та святковий концерт до Дня Пам’яті та примирення. Напередодні свята ветеранів привітала Веселівська сільська рада, а ПрАТ «Князя Трубецького» допомогло грошовою допомогою у розмірі 500 грн та подарунком.

У 2019 році двом мешканкам села виповнилося по 90 років. Від імені виконавчого комітету та депутатів сільської ради їх привітали сільський голова Людмила Аннас та соціальні працівники.

Минулого року Веселівською сільською радою було проведено 12 засідань виконавчого комітету, на яких ухвалили 64 рішення, та 8 сесій сільради – прийнято 51 рішення.

Майже 4 тисячам мешканців села місцеві фахівці надали консультації і послуги. Зокрема, соціальним працівником було виявлено та обстежено 3 сім’ї у складних життєвих обставинах, складено 79 актів обстеження матеріально-побутових умов одиноких матерів. Значна увага і допомога  надавалась малозабезпеченим і багатодітним сім’ям, переміщеним особам з приводу житла, учасникам АТО/ООС.

Торік у Веселому зареєстрували 611 субсидіантів на природний газ, 41 – на тверде паливо та 158 пільговиків. 84 мешканця села Веселе отримали паспорт громадянина України у формі картки, з них: свій перший паспорт громадянина України отримали 27 осіб, та 54 особи – змінили свій паспорт старого зразка на новий ID паспорт. Минулого року в селі Веселому народилось 13 дітей. Тож село розвивається і сміливо вирушає на здійснення нових планів нині вже у складі Новокаховської ОТГ.

За інформацією Веселівського старостинського округу

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.