АФГАНЦІ ЗМУСИЛИ ОФІС ПРЕЗИДЕНТА ПОЧУТИ СВОЇ ВИМОГИ

18 грудня 2019 року біля офісу Президента України (ОП) відбувся мітинг, який був організований Українською Спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Про це розповів учасник події голова міської організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів Анатолій Галієв.

 І мета заходу була не політична: переконати президента Володимира Зеленського зустрітися з представниками ветеранів-афганців та обговорити ті абсолютно неприйнятні соціальні «новації», які нав’язує ветеранам Кабмін. Обговорити спокійно, конструктивно, але результативно.

Чому саме з президентом? А тому, що профільні кабмінівські чиновники або не в темі, або просто жахаються від запитань ветеранів. Депутати у Верховній Раді ломають списи навколо землі і виборчого Кодексу і їм точно не до соціальних гарантій ветеранам.

І оскільки «афганці» – люди досвідчені, то вони не просто прибули до Києва з усіх областей України в кількості трьох тисяч чоловік, але і тактично грамотно заблокували всі шість входів і в’їздів до Офісу Президента.

У складі делегації Херсонщини з 10 чоловік були голова міської організації ветеранів Афганістану «Пам’ять» Анатолій Галієв і ветеран-афганець Дмитро Перекрестенко.

Після таких рішучих дій афганців заступник глави Офісу Президента Анна Коваленко зустрілася з главою УСВА Сергієм Червонопиським і членами Правління УСВА, які передали листа Президенту з викладом своїх основних вимог.

На зустріч були викликані заступники міністрів Мінсоцполітики і Мінветеранів. Але їм, в силу власної професійної некомпетентності, важко було відповідати на запитання ветеранів. Після цього заступник голови Офісу Президента офіційно пообіцяла перевести дискусію в практичну площину і організувати відпрацювання вимог ветеранів в період з 25 грудня до 15 лютого 2020 року.

Залишаючи Офіс Президента представники афганців висловили сподівання, що їх вимоги будуть почуті Президентом і він зустрінеться особисто з їх представниками для вирішення наявних проблем.

 

Голова Новокаховської міської

спілки ветеранів Афганістану                                                                      Галієв А.О.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.