ВЕРТЕПНЕ ДІЙСТВО У ДРОГОБИЧІ

У неділю, в День Богоявлення Господнього, 19 січня, на оновленій центральній площі у Дрогобичі відбулося Велике Йорданське дійство. Цього дня на площі Ринок презентували сімнадцять вертепів з різних куточків Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Дійство відбувається у Дрогобичі вже втретє поспіль.

 

Серед учасників фестивалю вертепів «Різдвяна зірка» – і делегація з Нової Каховки. Її очолили заступник міського голови Володимир Сироватка та начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна. «Родзинкою для дрогобичан та гостей міста стало Різдвяно-новорічне вітання від друзів з Нової Каховки», – пишуть у Дрогобичі на офіційному сайті міста.

Водночас, пані Наталія поділилися першими враженнями від подорожі. «Прибули до міста-побратима Дрогобич. Нас радо зустріли, пригостили смачною кутею, пампушками, кавою та фруктами. Пройшлися на фестивалі вертепів. Чудове дійство. Гарні виступи колективів», – пише у соцмережах Наталія Зарудна.

Після ходи всіх учасників частували святковими обідами, згодом –  художні колективи Нової Каховки виступили у Народному домі імені Івана Франка. Наприкінці виступу заступник міського голови Володимир Сироватка від імені всіх новокаховчан передав меру Дрогобича Тарасу Кучмі традиційний новокаховський коровай та побажання всім дрогобичанам миру в державі, злагоди в місті та щастя в кожній родині!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.