ДЕНЬ СОБОРНОСТІ – ЦЕ ДЕНЬ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ

Дата 22 січня  увійшла до Національного календаря як державне свято – нині це День Соборності України. Саме цього дня на Софіївській площі  у 1919 році відбулася подія, про яку мріяли покоління українців – було урочисто проголошено Злуку УНР та ЗУНР. В минулому році ми відзначили 100-річчя цієї довгоочікуваної і такої бажаної для українців події.

День Соборності України урочисто відзначили у Новокаховській ОТГ. У міському Палаці культури зібралися керівництво міста, депутати, керівники громадських організацій, військові, студентство, поважні мешканці міста. Гімн України виконала Народна хорова капела Новокаховського Палацу культури (хормейстер Ніна Шевелєва).

«Це свято нагадує нам, що Україна – неподільна. Що не існує окремої Східної чи Західної України. У нас – єдина держава. А ми – її єдиний народ», – зазначив у своєму привітанні до громади голова Новокаховської ОТГ Володимир Коваленко. – І поки ми разом, доти ми зможемо подолати усі негаразди. Успіх побудови демократичної, сильної країни залежить від наших спільних зусиль, від усвідомлення власної відповідальності за наше майбутнє. Бажаю всім вам любові до рідної землі, миру, добробуту, мудрості у прийнятті виважених рішень, здоров’я і злагоди, сил та натхнення, непереможної віри у краще прийдешнє нашої Новокаховської ОТГ та України. Слава Україні!».

День Соборності ми відзначаємо у дуже важкі для України часи. На сході України точаться бойові дії. Щодня з нами – відчуття постійної тривоги за наше майбутнє. Але саме ці трагічні обставини згуртували українців, показали надзвичайні приклади мужності, жертовності, рішучості захисників української землі. Такі прояви безмежної любові українців до своєї матері-України  викликали глибоку повагу і підтримку у всьому світі.

Протягом цих шести важких років боротьби наше місто зазнало тяжких втрат. Героїчно загинули молоді воїни – наші земляки. Пам’ятайте їх імена! Це Сергій Підгорний, Віктор Галета, Денис Перепелиця, Олег Гребінський, Роман Гавриленко, Валерій Вахненко, Василь Артамкін.

Пам’ять загиблих новокаховчан присутні на урочистостях вшанували хвилиною мовчання. Відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку. Від громади міста квіти поклали студенти Новокаховського політехнічного коледжу – голова Молодіжної ради Анастасія Жила і член Молодіжної ради Дмитро Позеха.

А далі новокаховчани змогли насолодитися гарним святковим концертом, в якому взяли участь танцювальні і вокальні колективи та солісти міського Палацу культури.

Всім, кому пощастило побувати на заході, і кому не випала така нагода – ми пропонуємо переглянути фоторепортаж і відео концертних номерів. Насолодіться майстерністю творчих талантів Нової Каховки. З Днем Соборності України!

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.