З ВАМИ – РАДІО НОВА КАХОВКА

Дротове мовлення у Новій Каховці працювало від появи першого в місті будинку. У 1950-х роках радіоприймачі встановлювали не лише в кожній квартирі – а в кожній кімнаті. Це був улюблений засіб інформації українців. За якістю роботи радіо ретельно стежили – крім  інформування, це ще був незмінний засіб оповіщення.

Проблеми з дротовим мовленням почалися у 2010 році, коли вже приватний власник «Укртелекому» все частіше почав називати дротове мовлення «застарілим», віддаючи перевагу інтернет-ресурсам. Так не вважали слухачі, які постійно вимагали від «Укртелекому» відновлення пошкоджених радіоточок і вкрадених кабелів. Але їх не чули – скорочували кількість працівників, і наполегливо згортали мережу дротового мовлення, не соромлячись пропонувати абонентам писати заяви на відключення. Врешті процес знищення добіг фіналу – 1 лютого 2020 року дротове мовлення припиняє свою роботу на півдні України.

АЛЕ ЖИТТЯ РАДІО ПРОДОВЖУЄТЬСЯ. Тож радіослухачам Новокаховської ОТГ повідомляємо: в місті працює ФМ-мовлення. На хвилі 100,9 ФМ щодня виходять передачі міського радіо. А також ближчим часом Новокаховська громада отримає власну частоту, на якій 24 години на добу транслюватимуться не лише місцеві радіопередачі, але випуски обласного і державного мовлення. Радіо стає сучасним, змінюється, але назавжди залишається з вами!

«Ну що б, здавалося, слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється – ожива, як їх почує!». Ці слова Тараса Шевченка найкраще відображають суть радіомовлення. Радіо Нова Каховка продовжує свої випуски. Залишайтеся з нами. Ми працюємо для вас – щодня на хвилі 100,9 ФМ, з 7.00 до 8.00, з 11.00 до 12.00, з 19.00 до 20.00.

          Колектив КП «Новокаховська міська радіоорганізація»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.