СМІТТЄВИЙ МАЙДАНЧИК МАЄ БУТИ ОХАЙНИМ

КП «Екосервіс», яке надає послуги з вивезення твердих побутових відходів, встановлює на території Новокаховської ОТГ нові  сміттєві майданчики закритого типу. І це не все –  систему збору побутових відходів на території Новокаховської ОТГ буде кардинально змінено. Про перші кроки таких змін розповів заступник директора комунального підприємства «Екосервіс» Артур Григорьєв.

Нові  сміттєві майданчики на території Новокаховської ОТГ будуються в рамках програми осучаснення інфраструктури підприємства зі збору та вивозу ТПВ з міста. Розпочали зі встановлення вздовж проїзних вулиць нових облаштованих майданчиків для збору сміття – вони загороджені з трьох боків, щоб сміття не розносилось на сусідні території. Баки для сміття – на коліщатах, для зручності вивантаження у сміттєвози. Поряд будуть встановлені контейнери для збору сміття великих габаритів  – приміром, будівельного сміття після ремонту, або старих меблів чи зрізаних гілок дерев.  В новому році КП «Екосервіс»для вивозу такого сміття придбає контейнеровоз зі змінними контейнерами.

Як повідомив Артур Григорьєв, у 2019 році з міського бюджету були виділені кошти на облаштування 10 майданчиків для збору сміття. На 2020 рік передбачені кошти ще на 10 майданчиків та на придбання нових баків для сміття. Облаштування одного такого майданчика обходиться місту у майже 50 тис. грн.. Загалом їх по місту 76, де розміщено близько 300 контейнерів. Їх обслуговує КП «Екосервіс» (керівник Василь Нікулін).

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.