СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ: КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ

Минулого року студентська рада Новокаховського політехнічного коледжу звернулася до БФ Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» з несподіваним проханням, яке працівники Фонду одразу виділили з-поміж інших звернень.

«Фонд вже кілька років поспіль допомагає навчальним і дошкільним закладам Новокаховської громади. І завжди виконує свої обіцянки. Днями переконався в цьому і наш заклад», – із задоволенням говорив, звертаючись до студентів, директор коледжу Віталій Вітков. 31 січня заклад завдяки БФ «Нам тут жити» отримав  необхідне обладнання для практичного навчання студентів – сонячні панелі, які колективу коледжу вручили представник БФ Наталія Лях і помічник народного депутата Ігоря Колихаєва Юрій Кобцов. До речі, одна така панель коштує понад 10 тис. грн..

«Дійсно, минулого року до фонду звернулися студрада і викладачі коледжу з проханням, яке одразу привернуло нашу увагу», – розповіла Наталія Лях, звертаючись до студентів та викладачів. – Як правило, навчальні заклади просили нас про придбання комп’ютерної техніки, побутової техніки, а також дверей, вікон, спортивних майданчиків. Але з приводу придбання… сонячних панелей до нас звернулися вперше.

Ваш колектив, студенти креативно підходять до організації навчання. Адже можна було просто вивчати тему альтернативної енергетики за підручниками, в інтернеті. Але значно ефективніше побачити цей процес на власні очі завдяки сучасним пристроям. Тим більше, що сонячних днів в нашому місті, судячи з прогнозів, стає все більше. Тому бажаю вам цікавих досліджень, талановитих курсових і дипломних робіт. А БФ Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» готовий і в подальшому підтримувати такі цікаві і потрібні проекти».

Помічник народного депутата Юрій Кобцов пригадав зустрічі, які проводив Ігор Колихаєв з колективом політехнічного коледжу під час передвиборчої кампанії, і запевнив – це спілкування залишило в пам’яті народного депутата приємні спогади.

«У коледжі навчаються здібні студенти, які опановують знання завдяки талановитим сильним педагогам», – підтвердив помічник депутата. – А такий чудовий наочний посібник дозволить вам отримати не лише теоретичні, але й практичні знання».

«Наш південний регіон славиться нетрадиційними джерелами енергії, – нагадав Віталій Вітков. –  Це обладнання дасть можливість проводити зі студентами практичні заняття на тему альтернативних джерел енергії – не лише теоретичними навичками, але й практичною підготовкою студентів спеціальності «Електротехніка, електромеханіка та електроенергетика». Коледж має найбільший ліцензований обсяг в Новій Каховці саме по цій спеціальності. Завдяки отриманому обладнанню студенти зможуть проводити розрахунки, на їх основі писати  курсові та дипломні проекти».

                                                                                                                                                                                         Вікторія РАЄВСЬКА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.