КОЛЕДЖ ВДЯЧНИЙ БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ

Південний регіон закріпив за собою лідерство серед впровадження енергозберігаючих технологій і нетрадиційних джерел енергії, а саме: генерування електричної енергії з сонячної за допомогою сонячних панелей.

Географічно обумовлено, що на Херсонську область припадає одна з найбільших (до 1278 Вт/м2 ) сонячних інсоляцій на рік – це сприяє розвитку та поширенню сонячних електростанцій. Тому з метою створення умов для якісної практичної підготовки

майбутніх фахівців з електротехніки до Благодійного фонду Ігоря Колихаєва звернулась з клопотанням щодо допомоги у створенні лабораторії для електротехнічних спеціальностей студентська рада Новокаховського політехнічного коледжу Одеського Національного політехнічного університету.

І дане звернення не залишилось поза увагою БФ Ігоря Колихаєва, адже зазначений навчальний заклад – найбільший  за чисельністю студентів у м. Нова Каховка. Тож, 31 січня 2020 року НКПК ОНПУ отримав від БФ Ігоря Колихаєва  «Нам тут жити» в подарунок сонячну панель та необхідне комплектуюче обладнання для створення на базі коледжу лабораторного місця дослідження нетрадиційних джерел енергії, що є запорукою якісної підготовки майбутніх електриків для Південного регіону.

Адміністрація, педагогічний колектив, студентська рада та всі студенти Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ висловлюють щиру вдячність за підтримку та допомогу  БФ Ігоря  Колихаєва  «Нам тут жити». Колектив коледжу ще раз переконався, що народний депутат України Ігор Колихаєв підтримує Херсонську область у Верховній Раді, опікується підготовкою висококваліфікованих спеціалістів рідного краю.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.