НАСЛІДКИ СТИХІЇ ЛІКВІДОВАНІ

Як повідомив 07 лютого начальник управління з питань НС і ЦЗН Олександр Бараніченко, у всіх населених пунктах Новокаховської ОТГ відновлено електропостачання. Бригади РЕС працювали цілодобово – було 52 заявки про пошкодження електромереж.

Наслідком стихії стало падіння на території громади 29 дерев. Це переважно старі тополі. Саме їх протягом року в місті прибирали комунальники. Але не всі мешканці були цьому раді. Обурювалися, мовляв, знищують молоді дерева. Протистояли їх спилюванню. Але стихія вкотре підтвердила – навіть ззовні не дуже стара тополя всередині виявляється хворим деревом, зі зруйнованою серцевиною, яке становить загрозу. Адже ледь тримається, бо має поверхневе коріння. І при сильному вітрі та під вагою снігу не витримує і падає. Цього разу пощастило, що від падіння дерев ніхто не постраждав.

Розпилювати і вивозити поламані стихією дерева комунальникам допомагали рятувальники. Вони ж приймали дзвінки від водіїв, чиї машини загрузли у снігу або з’їхали з дороги. Як це було – ви можете побачити на фото в нашому матеріалі.

Ближчими днями снігопадів синоптики вже не прогнозують. Але нас очікує непроста погода: вночі мороз до 6-7 С, вдень – потепління і дощ. Тож на дорогах зранку та ввечері – ожеледиця. Будьте обережні!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.