ПРО НОВАЦІЇ У СТОСУНКАХ БОРЖНИКІВ І КРЕДИТОРІВ

Відкрито реєстрацію першого Всеукраїнського онлайн-марафону «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020»

Громадська рада при Міністерстві юстиції України, Спілка кризис-менеджерів України та Центр комерційного права проводять Всеукраїнський онлайн-марафон – «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», присвячений новому Кодексу України з процедур банкрутства, який буде проведено з 24 по 28 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

Основна мета онлайн марафону – інформування представників бізнесу (керівників і засновників підприємств), громадян України про нюанси нового законодавства про фінансову реструктуризацію та банкрутство, яким суттєво змінені права, обов’язки та відповідальність боржників, розширені права кредиторів. Найважливішим є питання роз’яснення громадянам України про нові законні можливості реструктуризувати їм свої борги, в тому числі перед банками та макрофінансовими установами.

Безкоштовно. Онлайн, зі свого робочого чи домашнього комп’ютера, з будь-якого міста світу.

Інформація щодо спікерів, зміст програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційна форма для участі у заході оприлюднені на сайті конференції за адресою:

https:// marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=oda

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.