ВАС ЗАПРОШУЮТЬ НА ЗУСТРІЧ!

20.02.2020 о 10.00 годині у м. Нова Каховка за адресою: проспект Дніпровський, 23 (1й поверх виконкому, мала зала), відбудеться семінар-нарада на тему: «Складно побутова техніка, загальні проблеми її продажу, експлуатації, повернення, обміну тощо». Для участі запрошуються всі зацікавлені: керівники торговельних мереж складно-побутової техніки, ФОП з продажу техніки для побуту, продавці, відповідальні за розгляд звернень покупців, споживачі, зацікавлені у вирішенні питань, що виникають при використанні складно-побутової техніки.

Значна кількість звернень споживачів стосується безпосередньо придбаної неякісної складно-побутової техніки (смартфони, планшети, персональні комп’ютери та комплектуючи до них частини, холодильники, пральні машини, кухонні машини, праски, пилососи, техніка для обробки землі, для проведення ремонтних робіт та інші товари, що складають перелік складної техніки для побуту). Сумісне обговорення проблем, що підіймають споживачі у своїх зверненнях,   дозволить  мобілізувати та оптимізувати  нашу з вами діяльність, досягти більш ефективного вирішення проблем покупців та  підприємств в цілому.

Запрошуємо Вас відвідати семінар і дізнатися більше про зміни в законодавстві, про поширені методи та варіанти стосунків між виробником, продавцем, споживачем.

Семінар проводиться Управлінням захисту споживачів (Держпродспоживслужба м. Херсон) за участю Інспекції у справах захисту прав споживачів Новокаховської ОТГ.

 Більш детальна інформація за тел. 0508532195

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.