ЗНО-2020: ТЕРМІНИ РЕЄСТРАЦІЇ

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 3 лютого і триватиме до 24 березня 2020 року.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно :

  1. Створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА».
  2. Підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти), або надіслати його довідповідного Регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).
  3. Отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 17 березня 2020 року.

У місті Нова Каховка діє пункт реєстрації для випускників минулих років, розміщений у відділі освіти Новокаховської міської ради. Відповідальна особа за проведення ЗНО  в окрузі – Будняк Наталія Володимирівна (4-24-04). Зареєструватися на ЗНО 2020 можна самостійно, або звернувшись до відділу освіти (вул. Історична, 5, каб. 21) щовівторка і щоп’ятниці з 10.00 до 15.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00).

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.