ПОБАЧЕННЯ З ТАЛАНТОМ

«Дарувати комусь радість – це ж і самому радість! І може, це найбільша радість на світі… І якщо ти можеш подарувати комусь несподівану радість – даруй, не вагаючись!» – так казав відомий український письменник Всеволод Нестайко.

У цьому році Всеволоду Зіновійовичу виповнилося б 90 років. Саме з цієї нагоди бібліотекарі дитячого відділу міської бібліотеки №2 провели  літературну подорож «Побачення з талантом»  для учнів 5-В класу ЗОШ №10.

Здається, він говорив тими ж словами, що й сотні інших письменників і казкарів. Але чомусь його твори не хочеться випускати з рук, не дочитавши до кінця. Всі його історії стверджують добро, чесність, відкритість і засуджують зло, малодушність, заздрість. Всеволод Нестайко не так давно покинув земне життя. Але таку талановиту людину ніколи не зможуть забути, адже його книжками зачитуються мільйони дітей. І якби зібрати воєдино всю їхню до нього любов – вона осяяла б всю Україну… Не даремно його називають «Сонячний класик».

Діти мали змогу переглянути слайд-презентацію про його життєвий та творчий шлях, ознайомитися з творами митця за допомогою книжкової виставки «Сонячний класик», де були представлені книги різних видавництв і різних років видання, що є у фондах бібліотеки.

Розділившись на дві команди, клас позмагався за звання «Кращі знавці твору», взявши участь у читацьких перегонах «Супер-читач». А оскільки у центрі Нестайкових пригод завжди справжня дружба, то командам було запропоновано скласти мудрі прислів’я про дружбу. З цим завданням діти дуже гарно впоралися.

Обривська сільська бібліотека провела літературну мандрівку творами Всеволода Нестайка. Разом з бібліотекарем діти поринули в подорож сторінками книг українського письменника і казкаря. Бібліотекар познайомила школярів з біографією та творчими здобутками письменника. Також діти взяли участь у літературній грі «З якого твору цей уривок?», у вікторині «Нестайко – читайко», інсценізували уривок твору та колективно намалювали героя книги «Дивовижні пригоди в лісовій школі» – Грайлика.

Відділ культури і туризму

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.