ПРИХОДЬТЕ 01 БЕРЕЗНЯ НА «НОВОКАХОВСЬКУ МАСНИЦЮ»!

Свято «Новокаховська Масниця» традиційно відбудеться у Новокаховській громаді напередодні початку Великого посту.

Розпорядженням міського голови Володимира Коваленка створено оргкомітет по підготовці та проведенню святкового дійства. Оргкомітет очолив керуючий справами виконкому Василь Акуленко.

Свято «Новокаховська Масляна» – це народні традиції, які продовжують нинішні покоління українців, пропаганда здорового способу життя, можливість розкрити і підтримати юні дарування, розвиток всіх видів і жанрів народної творчості. Долучайтесь до свята!

28 січня відбулося засідання оргкомітету, до складу якого входять заступники міського голови, старости старостинських округів Новокаховської громади, керівники управлінь та відділів. Було визначено дату проведення «Новокаховської Масниці» – у неділю, 01 березня. Активну участь у святі візьмуть творчі колективи приєднаних громад – Веселого, Козацького і Райського старостатів. Як повідомив Василь Акуленко, в цьому році новокаховські рятувальники запропонують учасникам свята нові конкурси і розваги. Які? Дізнаєтесь пізніше. А тим часом підготовка до проведення «Новокаховської Масниці» триває. Готуйтеся і долучайтеся до свята!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.