ФЕСТИВАЛЬ МЕЙКЕРСТВА У КОЗАЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Гадаєте, слово “інжиніринг” звучить занадто складно та нудно? Дозвольте переконати вас у протилежному!

Для Козацького ліцею Новокаховсьої міської ради Всеукраїнський проєкт “Інженерний тиждень” виявився просто унікальною можливістю закохатися до нестями в науку! Ця грандіозна подія сколихнула 721 заклад освіти, і ми виявилися серед щасливчиків, які долучилися до живого яскравого міксу шалених емоцій, креативу, математики, фізики та мистецтва!

Справжній “інженерний бум” охопив не лише наймолодших здобувачів освіти, але й дорослих: вчителі та батьки юних винахідників просто не змогли залишитись осторонь! Команда організаторів проєкту обіцяла нам перетворення закладу на тимчасову мейкерську й дослідницьку лабораторію, та ми отримали набагато більше — ними стали і наші домівки!

Протягом “Інженерного тижня” було створено десятки унікальних моделей, відзнято та змонтовано не одне відео, в яких ви знайдете ексклюзивні лайфхаки зі створення штучного снігу, моделі термометра, фільтра для очищення води, спортивного інвентарю “тягни-штовхай” та багато іншого (запрошуємо вас відвідати нашу сторінку у соціальній мережі https://www.facebook.com/groups/163610161153603/?ref=bookmarks).

Феєричним підсумком результатів проєкту став “Фестиваль мейкерства”, що пройшов у стінах нашого ліцею. Юні винахідники презентували власні моделі, ділилися враженнями та спостереженнями. Крім вищенаведених було представлено широкий спектр наступних інженерних рішень: вежі зі зубочисток, паперові ланцюги, ловці вітру, спектроскопи, гармати, механічні акробати та навіть… автівки!

Інженерна хвиля сколихнула і фанів латиноамериканських музичних інструментів – учнів 2-х класів, котрі натхненно виконали українську пісню під звуки виготовлених власноруч маракасів та банджо.

Але найбільш приголомшливою STEM-візуалізацією стала презентація LEGO-робота, сконструйованого ученицею 3-Б класу Анастасією Іванченко! Цей справжній витвір інженерії не лише мав стильний дизайн, систему своєрідного штучного інтелекту, але й дистанційне керування за допомогою спецпрограми! Анастасія продемонструвала можливості свого LEGO-робота, які виявились у його здатності рухатись у різних напрямках, повертати голову на 360 градусів, а також… говорити!

То як, панове, вам ще нудно, коли ви чуєте слово “інжиніринг”? Чи STEM-освіта? А нам — аж ніяк! Той короткий сплеск інженерного драйву, що захопив наш заклад, тепер (віримо!) переросте в бурхливу річку, яка стане поштовхом до розвитку прихованих талантів підростаючого покоління юних науковців!

Заступник директора з навчально-виховної роботи Козацького ліцею НКМР                                   О.М. Моцьо

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.